3 marca o godz. 9:00 w Liceum Ogólnokształcącym im. króla Kazimierza Jagiellończyka w Wysokiem Mazowieckiem rozpoczęły się matury próbne. Uczniowie klas III zmierzyli się z językiem polskim na poziomie podstawowym. Tematy wypracowań, które pojawiły się w tym roku to: Jak wybory człowieka wpływają na jego życie? Rozważ problem, odwołując się do fragmentu Pana Tadeusza, całego utworu Adama Mickiewiczaoraz do wybranego tekstu kultury.

Czy sztuka może przynieść odpowiedz na pytania o kondycję ludzką? Rozważ problem i uzasadnij swoje zdanie, odwołując się do fragmentu Ludzi bezdomnych Stefana Żeromskiego oraz wybranych tekstów kultury. Interpretacja utworu Z lat dziecięcych Bolesława Leśmiana.

Harmonogram matur próbnych 2021:

4 marca – 9:00 – matematyka PP

5 marca – 9:00 – język angielski PP

8 marca – 9:00 – język angielski PR

14:00 – język niemiecki PP / język rosyjski PP

9 marca – 9:00 – język polski PR

10 marca – 9:00 – matematyka PR

11 marca – 9:00 – biologia PR

12 marca – 9:00 – chemia PR

15 marca – 9:00 – historia PR

14:00 – fizyka PR

16 marca – 9:00 – geografia PR

Życzymy powodzenia!

Autor artykułu: Katarzyna Klewinowska

Szkoła dla Niepodległej

Szkoła Młodych Patriotów

Kuratorium Oświaty w Białymstoku

OKE w Łomży

Odwiedza nas 257 gości oraz 0 użytkowników.

Bohater ON

Bohater ON Podziękowanie