Już niedługo Jagiellończyk będzie jak nowy, a to za sprawą podpisania umowy na realizację inwestycji konserwacyjno-remontowych budynków naszej szkoły. 23 lutego 2021 roku Starosta Wysokomazowiecki, Bogdan Zieliński oraz Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Wysokiem Mazowieckiem, Aldona Dołubizno,

 podpisali umowę z Firmą Remontowo-Budowlaną Krzysztofa Frąckowiaka na wykonanie usług elewacyjnych i dekarskich budynków naszej szkoły. Wartość inwestycji przekracza ponad dwieście siedemdziesiąt tysięcy złotych. Zapraszamy do obejrzenia galerii, która przedstawia wizualizację budynku po zakończeniu prac.

                                                                       Autor artykułu: Katarzyna Klewinowska

Szkoła dla Niepodległej

Szkoła Młodych Patriotów

Kuratorium Oświaty w Białymstoku

OKE w Łomży

Odwiedza nas 235 gości oraz 0 użytkowników.

Bohater ON

Bohater ON Podziękowanie

Stulecie Niepodległości

Jagiellończyk TV

Biblioteka szkolna